Ostatnia wędrówka po żółtym szlaku
PTTK Klub Turystyczny "Wybrzeże" i Nordic Walking Team Gdynia zapraszają w sobotę, 6 kwietnia, na czwarty, a zarazem ostatni etap wędrówki pieszej Szlakiem Trójmiejskim zwanym również żółtym.
WięcejPTTK Klub Turystyczny "Wybrzeże" i Nordic Walking Team Gdynia zapraszają w sobotę, 6 kwietnia, na czwarty, a zarazem ostatni etap wędrówki pieszej Szlakiem Trójmiejskim zwanym również żółtym.
WięcejWiosna budzi nas do życia, ale do pełni życia potrzebujemy pełni zdrowia. Ten numer "Gazety Senior" poświęcony jest najważniejszym kwestiom pozwalającym cieszyć się aktywną i zdrową emeryturą.
WięcejJeszcze do końca marca w Miejskim Klubie Seniora „Orłowo” przy ul. Orłowskiej 66 oglądać można wystawę zdjęć autorstwa Haliny Pałgan, zakochanej w swojej dzielnicy mieszkanki Małego Kacka.
WięcejNa Witominie tradycji stało się zadość! Seniorki z tutejszego klubu oraz maluchy z przedszkoli nr 13 i 28 spaliły Marzannę, przeganiając w ten sposób zimę i zapraszając wiosnę.
WięcejProgram „Ja w Internecie” to bezpłatne szkolenia, dzięki którym można nie tylko nauczyć się lepszej obsługi komputera i internetu, ale też robić to bardziej świadomie. Gdyńskich seniorów do udziału w projekcie zapraszają Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni oraz Miejska Biblioteka Publiczna.
WięcejW czwartek, 21 marca, o godz. 18 w Gdyńskim Centrum Filmowym odbędzie się prapremierowy pokaz filmu dokumentalnego "Fotografowie".
WięcejDo 26 kwietnia można oglądać wystawę malarstwa 19-osobowej grupy twórczej seniorów pod kierunkiem artysty malarza Marka Wróbla
WięcejW czwartek, 14 marca, w szkole przy ul. Nagietkowej 73 na Dąbrowie odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców w sprawie budowy tzw. Trasy Kaszubskiej.
WięcejW każdą środę Przystań Chylońska 237 zaprasza na spotkania pod hasłem "Radość na dojrzałość”.
WięcejNa biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" obecni byli także gdyńscy seniorzy.
Więcej