Przedszkolaki w klubie na Witominie
Kolejna wizyta przedszkolaków w Miejskim Klubie Seniora "Witomino". Tym razem dzieci z przedszkola numer 13 spotkały się z pPanią Aldoną Olańczuk, autorką obrazów olejnych
WięcejKolejna wizyta przedszkolaków w Miejskim Klubie Seniora "Witomino". Tym razem dzieci z przedszkola numer 13 spotkały się z pPanią Aldoną Olańczuk, autorką obrazów olejnych
WięcejBistro Olivka&Events przy ul. Pułaskiego 6 od wtorku, 4 czerwca - a potem co wtorek, w godz. 16 - 20.00 zaprasza na "Fajfy dla 50 plus"
WięcejAktualne wydanie gazety "Senior" jest wyjątkowe, bo poświęcone... miłości.
WięcejSeniorzy z dwóch klubów: Śródmieście i Północ zwiedzili kamienicę „Bankowiec” oraz obejrzeli eksponaty zgromadzone przez Wspólnotę Mieszkaniową w Mini Muzeum.
WięcejSąsiedzi, poznajmy się! W poniedziałek 27 maja, o godzinie 16.00 otwarte zostanie Centrum Sąsiedzkie Przystan Opata Hackiego 33.
WięcejZespół Bim Bam odwiedził Miejski Klub Seniora "Północ:, by zaprezentowa swój najnowszy repertuar słowno-wokalny „O przysłowiach mądrze i z humorem
WięcejCentrum Sąsiedzkie Przystań Lipowa 15 zaprsza na Dzień Sąsiada. Wspólna zabawa już w sobotę, 25 maja.
WięcejW sobotę, 25 maja, podczas wydarzenia organizowanego przez Gdyńskie Centrum Sportu oraz Szlak Kulinarny Centrum Gdyni wyruszymy w kulinarną podróż do krajów, których reprezentacje zagrają w Gdyni w fazie grupowej mistrzostw: dp Włoch, Meksyku, Francji, Arabi Saudyjskiej, Mali, Ekwadoru i Japonii.
WięcejSeniorzy z Klubu "Śródmieście" zajrzeli w niedostępne zazwyczaj zakamarki teatru Wybrzeże w Gdańsku.
WięcejArtyści z zespołu BIM-BAM zabrali nas w słowno-muzyczną podróż wśród pełnych życiowej mądrości powiedzeń ilustrowanych poetyckimi komentarzami i znanymi przebojami.
Więcej