Zwiedzimy Warszawę?
Serdecznie zapraszamy naszych Studentów i uczestników zajęć pozauniwersyteckich na wycieczkę do Warszawy, która odbędzie się we wtorek 23 października 2018 r. Będziemy zwiedzać Sejm i Senat. Wyjazd o godz. 7.00 spod Centrum Aktywności Seniora przy ul. 3 Maja 27-31, powrót ok. godz. 23.00.
Koszt: 35 zł/osoba. W drodze powrotnej zatrzymamy się na ciepły posiłek (w cenie wycieczki). Zapisy w sekretariacie CAS w godz. 9.00-14.00 od 15 października 2018 r.
Uwaga! Pierwszeństwo mają osoby, które nie uczestniczyły w majowej wycieczce do stolicy.
Wróć