Zapraszamy na wernisaż
Serdecznie zapraszamy na wernisaż prac grupy malarzy artystów pracujących pod kierunkiem mgr inż. architekt Zofii Owsiak pt. "Kobieta". Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia o godz. 16.00 w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni.
Zaproszenia do odbioru w sekretariacie Centrum Aktywności Seniora przy ul. 3 Maja 27-31 w Gdyni od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00.
Wróć