Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Zapraszamy do udziału w sesji zdjęciowej!

Kochani Seniorzy, wiele zdjęć, które publikujemy na stronie www.seniorplus.gdynia.pl oraz na naszym profilu na Facebooku i Twitterze oraz wykorzystywanych na inne potrzeby Centrum Aktywności Seniora (np. materiały drukowane), to fotografie wykonane podczas sesji plenerowych w Gdyni. Sesję zawsze prowadzi nasz zaprzyjaźniony profesjonalny fotograf  :)
 


Zapraszamy chętne osoby do wzięcia udziału w najbliższej sesji zdjęciowej, która odbędzie się już w tym tygodniu. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe fotografie (kilka wywołanych i wszystkie na płycie CD).


Prosimy zainteresowane osoby o informację  przez opcję "wiadomość" na Facebooku (https://www.facebook.com/seniorplus2/) lub na maila m.kelpin@cas.gdynia.pl.


Kilka przykładowych zdjęć z naszych sesji zamieszczamy poniżej i zachęcamy do współpracy! To wspaniała przygoda i fantastyczna pamiątka  :)

 

Wróć