Z muzyką na żywo
30 listopada 2018 r. odbyła się impreza taneczna z muzyką na żywo dla seniorów z Klubu Północ. Spotkanie poprowadził pan Józef Masiak; przygotował też liczne dodatkowe atrakcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.
Seniorzy mogli posłuchać swoich ulubionych utworów z dawnych lat, i miło spędzić czas w bardzo licznym gronie.
Więcej zdjęć z wydarzenia >>>
Wróć