Wycieczka do Archiwum Państwowego w Gdańsku
Serdecznie zapraszamy na wycieczkę do Archiwum Państwowego w Gdańsku. Podczas oprowadzania zapoznamy się z historią Archiwum, jego zasobem, specyfiką działalności i przechowywaniem materiałów archiwalnych w magazynach.
Wycieczka odbędzie się 8 listopada 2018 r. Zbiórka w CAS o godz. 8.30.
Dojazd kolejką SKM. Zakup biletów indywidualny. Zwiedzanie Archiwum od godz. 10.30.
Zapisy w sekretariacie Centrum Aktywności Seniora w Gdyni od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-14.00. Ilość miejsc ograniczona.
zdj. www.gdansk.ap.gov.pl
Wróć