Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Sukces zespołu wokalnego PEREŁKI

29.10.2018 r. w sali kinowej "Domu Harcerza" w Gdańsku odbył się IV Festiwal Piosenki Senioralnej. Do konkursu stawiły się zespoły wokalne z dzielnic Gdańska oraz jeden zespół wokalny z Gdyni-Witomina. Wszystkie zespoły prezentowały się wspaniale, a zgromadzona publiczność oklaskiwała występy gromkimi brawami. Były nagrody i wyróżnienia, które wręczała Helena Turk - inicjatorka Festiwalu z Prezydentem Miasta Gdańska Pawłem Adamowiczem oraz osobami towarzyszącymi.
 


Zespół Wokalny PEREŁKI z Klubu Seniora Witomino zdobył II miejsce! Serdecznie gratulujemy!

Festiwal zakończył koncert - wykonawcami była młodzież z gdańskiego Koła PSONI (Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną). Następnie wszyscy uczestnicy Festiwalu i goście udali się na wspólny obiad do "Piwnicy Rajców". Po obiedzie seniorzy udowodnili, że mimo wysiłku festiwalowego, mają jeszcze bardzo dużo energii do tańca :)

więcej zdjęć z wydarzenia >>>

tekst na podst. KS Motława
zdj. Sylwia Szulc

 

Wróć