Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Spotkanie świąteczne

Każdego roku Seniorzy składają sobie życzenia i dzielą się opłatkiem. W tym roku również była okazja do spędzenia radosnych i wzruszających chwil, ale nieco w innej konwencji niż dotychczas. Seniorzy z miejskich klubów Orłowo, Śródmieście i Chylonia spotkali się bowiem 11 grudnia na wspólnej wigilii w Hotelu Mercury Gdynia.
 


Pani Bożena Zglińska - dyrektor Centrum Aktywności Seniora w Gdyni, jak zawsze towarzyszyła seniorom podczas spotkania opłatkowego i życzyła wszystkim zebranym ciepła i miłości, jakie płyną ze zbliżających się pięknych świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne życzenia złożyła też Seniorom Zielińska Joanna - Przewodnicząca Rady Miasta. Dla wszystkich zebranych zagrała orkiestra Retro Band oraz zespół Bim Bam. 


Więcej zdjęć znajduje się w galerii>>

 

Wróć