Spotkanie patriotyczne w Miejskim Klubie Seniora Północ
30 listopada 2018 r. w MKS Północ odbyło się spotkanie z piosenką patriotyczną, które zainicjowała Pani Grażyna Kamoda, seniorka z Amatorskiego Zespołu Wokalnego „Ależ Babki”, działającego z wielkim zapałem przy Klubie Północ.
Imprezę poprowadził Pan Edward Zmarzły, który wraz z żoną na stałe gości w harmonogramie zajęć Klubu jako gospodarz spotkań muzycznych. Impreza przeznaczona była dla miłośników polskiej piosenki, którzy mogli wspólnie pośpiewać, a także indywidualnie zaprezentować własne interpretacje piosenek, a także wierszy.
Więcej zdjęć z wydarzenia >>>
Wróć