Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Spotkania w gdyńskiej filmówce

Telewizja Polska S.A. o /Gdańsk przy współpracy z Miastem Gdynia realizuje cykl reportaży przedstawiających sylwetki absolwentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej pt. Spotkania w gdyńskiej filmówce.

Kolejne nagranie zaplanowane jest na 6 kwietnia (czwartek) o 17.30 . Zaczynamy pokazem filmu Pt. MATKA (czas 30 min ) z Danutą Stenką w roli głównej. Po projekcji filmu jest spotkanie publiczności z reżyserem Łukaszem Ostolskim i scenarzystą.

Publiczność może  zadawać pytania twórcom. Spotkanie to jest rejestrowane przez kamery telewizyjne i wykorzystane w programie. 

Pokaz filmu jest w sali kinowej WARSZAWA w Gdyńskim Centrum Filmowym .
W związku z tym chcielibyśmy zaprosić gdyńskich Seniorów, studentów Gdyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do udziału w wydarzeniu .

Przesyłamy link do strony TVP, gdzie można obejrzeć zrealizowane już odcinki: https://gdansk.tvp.pl/29033946/spotkania-w-gdynskiej-filmowce


Bardzo liczymy na Państwa obecność.

Anna Włodarczyk-Białoskórska
Kierownik Produkcji
ania.wlodarczyk@tvp.pl
+48 58 5228 444

zdj.
gdansk.tvp.pl
 

 

Wróć