Na cyplu Mierzei Helskiej
Seniorzy - studenci Gdyńskiego Uniwerytetu Trzeciego Wieku w ramach zajęć prowadzonych przez Panią Elżbietę Makowską wybrali się na jesienną wycieczkę do miasta Hel - jednego z najciekawszych miejsc na cyplu Mierzei Helskiej.
Jako, że trwamy jeszcze w czasie świętowania stulecia Odzyskania Niepodległości - była okazja do zaśpiewania hymnu Polski wspólnie z mieszkańcami :)
Galeria zdjęć z wydarzenia>>>
fot. Jerzy Uklejewski
Wróć