Moje spojrzenie na Gdynię
Kochani Seniorzy, gorąco zachęcamy do obejrzenia fotograficznych ujęć wykonanych przez naszą utalentowaną seniorkę - panią Tereskę Nowakiewicz. Wystawa mieści się w Miejskim Klubie Seniora Orłowo przy ul. Orłowskiej 66.
Zapraszamy do oglądania od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 15.00.
Przypominamy jednocześnie, że w dziale NASZE PASJE znajduje się wywiad z panią Tereską, dotyczący właśnie fotografowania; tego jak zrodziła się jej pasja oraz jak i dzięki komu mogła się rozwinąć. Zachęcamy do przeczytania, a jeszcze bardziej zachęcamy do obejrzenia prac w klubie seniora :) Naprawdę warto!
Wróć