Jesienny koncert
2 października 2018 r. Miejski Klub Seniora Chylonia śpiewająco powitał nadejście jesieni. Wszyscy zgromadzeni Goście (a wśród nich Seniorzy i animatorka MKS Śródmieście p. Marlena Zygmuntowicz) wysłuchali koncertu Grupy BIM-BAM pt."Jesienne nastroje".
Dzięki utworom naszych utalentowanych muzycznie Seniorów, kolejny raz przekonaliśmy się, że jesień to najpiękniejsza pora roku. Jest wyjątkowa i niepowtarzalna, mieniąca się przepięknymi kolorami zachęca do spacerów, do zadumy. Niejednego inspiruje do pisania wierszy...
Więcej zdjęć z koncertu >>>
Wróć