Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Festyn w Strzebielinie

Kaszubskie dania, dobra zabawa, występy wielu grup artystycznych – 15 sierpnia br. w Strzebielinie tuż po uroczystej mszy świętej odbył się XI Festyn Sołecko Parafialny im. Św. Maksymiliana, na który zaprosił wszystkich mieszkańców i gości sołtys – Pan Grzegorz Maziuk i Rada Sołecka. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym otwarciem i poświęceniem nowej estrady.

W programie znalazły się występy: Kapeli Józefa Roszmana, Zespołu „Koleczkowianie”, Gminnej Orkiestry Dętej, Grupy BIM BAM z Centrum Aktywności Seniora z Gdyni, Kapeli „Zgoda” ze Słupska, Grupy teatralnej „Odeon”.
 


W tym miejscu warto zaznaczyć, że autorką repertuaru Grupy BIM BAM, w całości poświęconego dla społeczności Strzebielina jest Pani Barbara Wyka, która jest jednocześnie wokalistką tego zespołu, znanego zresztą  wśród nie tylko gdyńskich seniorów.  Za godne reprezentowanie CAS serdecznie dziękujemy całej grupie muzycznej:)

Zwieńczeniem  wieczoru były oczywiście podziękowania  wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wyjątkowo radosnego wydarzenia.

fot. Piotr Hibner
Więcej zdjeć z festynu >>>

 

Wróć