Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Gdy mi Klubu zabrakło

"Łatwo zgadnąć, o czym myślę Kochani kiedy płyną izolacji dni... " Dziś z nutką tęsknoty zapraszamy do wspólnego śpiewania.

 

Więcej

Wirtualne spotkanie z piosenką

Miejski Klub Seniora Chylonia zaprasza na spotkanie z piosenką. Sytuacja, jaka obecnie panuje w Polsce i na świecie zmusiła nas do przeniesienia się do wirtualnej rzeczywistości. Zepół BIM BAM nagrał piosenkę "Przez świat wędrujemy".

Więcej

Senior z pomysłem - reaktywacja

Po odejściu pani Renaty, inicjatorki spotkań, długo nie mogliśmy się zebrać, aby kontynuować jej dzieło. W końcu zmobilizowaliśmy się i postanowiliśmy reaktywować "Seniora z pomysłem" - spotkania w ramach Sobotniego Klubu Seniora...

Więcej

Wiosenne spotkanie

Wiosenne spotkanie klubu SENIOR Z POMYSŁEM prowadziła Pani Jolanta Supernat, dzięki której sobotnie popołudnie spędziłyśmy w miłej, ale też nieco egzotycznej atmosferze.

Więcej

Tylko dla orłów

Gościem spotkania był Kapitan Roman Miciński, który przedstawił, ilustrowane licznymi slajdami bogactwo przyrodnicze Aleutów – wysp „na końcu świata”, na jakich spędził wiele tygodni podczas swoich licznych rejsów.

Więcej

Zwyczaje bożonarodzeniowe

Jak co roku, na Święta Bożego Narodzenia ubieramy choinkę, dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia, jemy też wieczerzę wigilijną. Czy w innych krajach chrześcijańskich święta obchodzone są tak samo jak u nas?

Więcej

Spotkania z Afryką

W Centrum Aktywności Seniora w Gdyni odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie w ramach Sobotniego Klubu SENIOR Z POMYSŁEM. Poprowadziła je p. Jolanta Supernat, która od wielu lat zwiedza ciekawe miejsca na całym świecie.

Więcej

Podróże życia - Indie

Indie to egzotyczny kraj, pełen tajemnic i zagadek. Indie to Tadż Mahal, Himalaje i herbaciane pola Darjeeling. O tym wyjątkowym kraju podczas Sobotniego Klubu SENIOR Z POMYSŁEM opowiadał gość specjalny, Wiceprezydent Gdyni - Pan Michał Guć.

Więcej