Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Zapisy na nowy rok akademicki

Chociaż wakacjie dla Seniorów jeszcze trwają, to już dzisiaj informujemy o zapisach na Gdyński Uniwersytet Trzeciego Wieku i zajęcia pozauniwersyteckie. Zapisy na rok akademicki 2017/2018 odbędą się w dniach 19 - 26 września w godz. 9.00-14.00 w siedzibie Centrum  Aktywności Seniora, ul. 3 Maja 27-31.


Kryteria zapisów: zameldowanie w Gdyni, ukończony 60 rok życia.

Potrzebne dokumenty: dowód osobisty, przy zapisach na GUTW dwa zdjęcia do indeksu i legitymacji (podpisane: imię, nazwisko, pesel).

Opłaty obowiązkowe: 

GDYŃSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU - 30,00 zł/semestr (w ramach tej opłaty można wybrać trzy przedmioty wykładowe).
ZAJĘCIA POZAUNIWERSYTECKIE – 30,00 zł/semestr (w ramach tej opłaty można wybrać trzy zajęcia hobbystyczne, w tym tylko jedno ruchowe).

Dodatkowo płatne na GUTW:

każdy lektorat języka obcego - 40,00 zł/semestr,
kurs komputerowy niezależnie od miejsca jego odbywania 40,00 zł/semestr.
 

Zachęcamy do skorzystania z możliwości zapisów bez wychodzenia z domu, czyli poprzez REKTORAT ONLINE od 19.09.2017 r. do 26.09.2017 r. 

RO

Drodzy Seniorzy, w związku pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi zapisów na zajęcia sportowe (baseny i fitness), przypominamy, że odbywają się one w innym trybie - poza wrześniowymi zapisami na GUTW i zajęcia pozauniwersyteckie. Opłatę (za drugą ratę za zajęcia) można było wnieść w terminie od 27 czerwca do 13 września, o czym informowaliśmy podczas zapisów, na stronie internetowej oraz w CAS. Brak opłaty do 13 września oznacza rezygnację z zajęć i zwolnienie miejsca dla osoby z listy rezerwowej.

 

Wróć