Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Karta Gdynia Senior Plus

Karta „Gdynia Senior Plus” to projekt, którego celem jest wsparcie gdyńskich seniorów w każdym aspekcie ich życia i zachęcenie do wszechstronnej aktywności. Zadanie jest realizowane razem z instytucjami publicznymi, organizacjami pozarządowymi oraz przedsiębiorcami, którzy oferują zniżki i promocje na produkty oraz usługi specjalnie skierowane do tej grupy konsumentów.

UWAGA! Od 1 października 2018 r. rusza projekt Moje Miasto Gdynia, w ramach którego uruchomiona zostaje Karta Mieszkańca. Łączy ona w sobie dotychczasowe programy Gdynia Rodzinna i Kartę Gdynia Senior Plus. Mieszkaniec miasta może mieć przy sobie tylko jedną kartę i korzystać z wielu ofert oraz promocji partnerów tych właśnie programów. Naturalnie program Gdynia Rodzinna i Gdynia Senior Plus będą nadal działały w mieście, a Karta Mieszkańca Gdyni będzie je tylko identyfikować wspólną wizualizacją. Tym samym nie będzie już wydawana Karta Gdynia Senior Plus.

Informacje dotyczące dystrybucji Karty Mieszkańca i profitów wynikających z jej posiadania znajdują się na naszej stronie w zakładce KARTA MIESZKAŃCA(link) oraz na stronie: www.gdynia.pl/karta.

Dotychczasowi Partnerzy Karty Senior Plus posługują się naklejką:

 

   PARTNERZY KARTY GDYNIA SENIOR PLUS.pdf

 

Wróć