Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Konkurs
APETYT NA ŻYCIE

Weź udział w konkursie „Apetyt na życie” – pokaż siebie i swoje pasje w wyjątkowej galerii zdjęć. Już tylko do 31 maja 2023 r. można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Flexi.pl promującego aktywność pokolenia 50+.

Więcej

Karta Gdynia Senior Plus

Karta „Gdynia Senior Plus” to projekt, którego celem jest wsparcie gdyńskich seniorów w każdym aspekcie ich życia i zachęcenie do wszechstronnej aktywności.

Więcej

Miejskie Kluby Seniora 2022/2023

Zapraszamy do zapoznania się z planami pracy Miejskich Klubów Seniora w roku akademickim 2022/2023. Oferta jest bardzo zróżnicowana, mamy wiec nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś interesującego. Większość zajęć nie wymaga wcześniejszych zapisów. 

Więcej

Poradnik prawny dla seniorów

Prezentujemy publikację przeznaczoną dla seniorów "Bezpieczni seniorzy w sądzie i w życiu". Poradnik obejmuje praktyczne informacje i porady zgrupowane w trzech rozdziałach: "Dom", "Sklep" oraz "Sąd". 

Więcej

ZAPISY GUTW oraz CAS

Centrum Aktywności Seniora serdecznie zaprasza na zajęcia sportowe, Gdyński Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz zajęcia pozauniwersyteckie.

Więcej

Pomagamy Ukrainie

Jak pomóc uchodźcom z Ukrainy? Szczegóły nt. form pomocy znaleźć można na stronie Gdynia.pl: http://gdynia.pl/pomoc. Zbiórkę niezbędnych produktów prowadzi w naszym mieście GCOP - Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych.

Więcej

Bezpieczeństwo danych osobowych

Urząd Ochrony Danych Osobowych wydał ciekawy i aktualny poradnik dla seniora w temacie bezpieczeństwa danych osobowych. Z badania „Ochrona Danych osobowych w dobie pandemii” przeprowadzonego przez serwis ChronPESEL.pl...

Więcej