Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

mObywatel
w Gdyni

Mieszkańcy Gdyni jako jedni z pierwszych w Polsce korzystają z Platformy ePłatności Centralnego Ośrodka Informatyki, dzięki czemu mogą bezprowizyjnie uregulować opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz podatek...

Więcej

BEZPIECZEŃSTWO OSÓB 60+

Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z folderem Postaw na bezpieczeństwo osób 60+!, którego celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym osób po 60 roku życia. 

Więcej

Karta Gdynia Senior Plus

Karta „Gdynia Senior Plus” to projekt, którego celem jest wsparcie gdyńskich seniorów w każdym aspekcie ich życia i zachęcenie do wszechstronnej aktywności.

Więcej

Profilaktyka zdrowotna

Kochani Seniorzy! 16 października 2023 r. gościliśmy w siedzibie CAS przedstawicieli NFZ w ramach cyklu "Spotkania z ciekawymi ludźmi". Dla wszystkich zainteresowanych zamieszczamy prezentację, która była wyświetlana podczas tego spotkania.

Więcej

Poradnik prawny dla seniorów

Prezentujemy publikację przeznaczoną dla seniorów "Bezpieczni seniorzy w sądzie i w życiu". Poradnik obejmuje praktyczne informacje i porady zgrupowane w trzech rozdziałach: "Dom", "Sklep" oraz "Sąd". 

Więcej

Laureaci konkursu APETYT NA ŻYCIE

Dobiegł końca konkurs Flexi.pl „Apetyt na życie”. Dostaliśmy wiele zgłoszeń z całego kraju. Trudno było dokonać wśród nich wyboru, bo wszyscy uczestnicy to wspaniali ludzie, którzy potrafią żyć z pasją. Osób 50+ z zainteresowaniami jest naprawdę mnóstwo...

Więcej

Konkurs
APETYT NA ŻYCIE

Weź udział w konkursie „Apetyt na życie” – pokaż siebie i swoje pasje w wyjątkowej galerii zdjęć. Już tylko do 31 maja 2023 r. można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Flexi.pl promującego aktywność pokolenia 50+.

Więcej

Miejskie Kluby Seniora 2022/2023

Zapraszamy do zapoznania się z planami pracy Miejskich Klubów Seniora w roku akademickim 2022/2023. Oferta jest bardzo zróżnicowana, mamy wiec nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie dla siebie coś interesującego. Większość zajęć nie wymaga wcześniejszych zapisów. 

Więcej