Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Kluby Seniora podczas wakacji

Wakacyjną działalność Miejskich Klubów Seniora w Gdyni zorganizowano tak, by zachować wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Spotkania w kawiarenkach uzupełniają spacery tematyczne czy karaoke w plenerze. 

Więcej

Zadzwoń,
jeśli potrzebujesz...

58 743 21 64 – to numer specjalnego telefonu, pod którym od czwartku, 19 marca, którym każdy mieszkaniec Gdyni może zasięgnąć informacji na temat wsparcia, jakie może uzyskać w trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa.

Więcej

Nie daj się oszukać!

Większość ludzi w trudnej i zaskakującej sytuacji, jaką jest epidemia COVID-19 stara się działać na rzecz dobra wspólnego. Niestety, zdarzają się i tacy, którzy chcą wykorzystać nasz niepokój w niecny sposób. 

Więcej

CAS ma urodziny!

Gdyńskie Centrum Aktywności Seniora właśnie skończyło 15 lat. Gdy powstawało, było pierwszą tego typu jednostką w Polsce. Dziś wciąż jest jedną z największych w kraju – zarówno jeśli chodzi o ofertę, jak i liczbę korzystających...

Więcej

Zostań w domu!

Drodzy Seniorzy, przygotowaliśmy kilka najważniejszych zaleceń, jakich należy przestrzegać, aby zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem.

Więcej

Spotkania
z ciekawymi ludźmi

W ramach zajęć oferowanych na Gdyńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku zapraszamy na "Spotkania z ciekawymi ludźmi" w Centrum Aktywności Seniora przy ul. 3 Maja 27-31 w Gdyni...

Więcej

Budżet Obywatelski 2020

Do 24 lutego każda mieszkanka i każdy mieszkaniec naszego miasta mogą zgłosić swój projekt dzielnicowy, a także zapisać się na listę uczestników warsztatów projektów miejskich. Głosowanie – od 8 do 22 czerwca.

Więcej

Miejskie Kluby Seniora

Centrum Aktywności Seniora - jednostka powołana przez Miasto do koordynacji wszelkich działań na rzecz osób starszych zaprasza do Miejskich Klubów Seniora, które działają w kilku dzielnicach: w Śródmieściu, Chyloni, Orłowie...

Więcej

Karta Mieszkańca Gdyni

Moje Miasto Gdynia to projekt oferujący mieszkańcom nowe możliwości. Ułatwi m.in. poruszanie się po mieście i sprawi, że w Gdyni będzie się żyło jeszcze lepiej. Jednym z jego narzędzi jest Karta Mieszkańca Gdyni.

Więcej

Karta Gdynia Senior Plus

Karta „Gdynia Senior Plus” to projekt, którego celem jest wsparcie gdyńskich seniorów w każdym aspekcie ich życia i zachęcenie do wszechstronnej aktywności.

Więcej