Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Z pasją do fotografowania

Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości - powiedział kiedyś Henri Cartier-Bresson - jeden z najwybitniejszych fotografów. Prawdziwe znaczenie jego słów poznajemy patrząc na fotografie autorstwa Pani Krystyny Wodzińskiej, która zaprezentowała swoje prace
5 marca 2020 r. podczas wernisażu w Miejskim Klubie Seniora "Wielki Kack".
 


Uroczystość zgromadziła liczną grupę seniorów, sympatyków fotografowania i przyjaciół Pani Krystyny. Obecna była też Pani Bożena Zglińska – dyrektor Centrum Aktywności Seniora w Gdyni, która przywitała przybyłych gości i pogratulowała naszej autorce talentu, a także Pani Monika Szczepkowska – animator MKS "Wielki Kack".
 


Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Pani Krystyna Wodzińska prowadzi w tym klubie warsztaty fotograficzne dla seniorów. Uczestnicy zajęć zdobywają wiedzę nie tylko o sztuce robienia zdjęć, ale także zgłębiają tajniki wykorzystania nowoczesnych technologii w fotografii.
 


Wystawa, którą możemy zobaczyć w klubie seniora nosi tytuł "Kaszubskie pejzaże" i można ją podziwiać do 5 kwietnia włącznie. Serdecznie zapraszamy!

Więcej zdjęć z wydarzenia >>>

 

Wróć