Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Wielkanocne ciasteczka maślane

Przepis Pani Marii z Centrum Aktywności Seniora na świąteczne ciasteczka maślane jest bardzo prosty. Wystarczą zaledwie 4 składniki aby wyczarować coś pysznego! Polecamy!

Więcej

Szarlotka inaczej

Seniorzy wraz z animatotką MKS Północ przygotowali pyszną szarlotę. Nietrudno sie domyślić jak smakowała kawa z tym smakołykiem :)

Więcej

Ciasto jogurtowe z truskawkami

Kiedy trwa sezon na truskawki, to warto pomyśleć o przygotowaniu ciasta z tymi pysznymi owocami. Polecamy przepis Pani Natalii i gwarantujemy pełną satysfakcję smaku :)

Więcej

Szarlotka cytrynowa

Pyszna i bardzo łatwa w przygotowaniu szarlotka na kruchym cieście. Każdemu się udaje i wszystkim smakuje! :-) Przepis otrzymaliśmy od naszej seniorki - Pani Lucynki.

Więcej

Przekładaniec z makiem

Większość z nas nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia bez ciasta z makiem. Nic dziwnego. Mak to przecież nie tylko tradycja, ale i symbolika dostatku i pomyślności przez cały nadchodzący rok:) Dlatego polecamy przepis Pani Marii na pyszne ciasto makowe!

Więcej

Cynamonowe babeczki

Pani Ola przekazała nam przepis na "Cynamonowe babeczki". Wyjątkowo delikatne ciasto drożdżowe przeplatane cynamonem jest po prostu przepyszne!

Więcej

Obwarzanki

Jak osłodzić sobie tłusty czwartek podpowiada nam Pani Basia i poleca przepis na pyszne domowe obwarzanki. Warto spróbować!

Więcej

Świąteczny piernik

Najlepszym świątecznym wypiekiem jest oczywiście piernik. Polecamy przepis Pani Marii na to smakowite ciasto w wersji przekładanej powidłami śliwkowymi.

Więcej

Chrupiące gofry

Kochani. Jeśli chcecie odkryć sekret przysmaku z dzieciństwa, jeśli marzą się Wam pyszne, chrupiące gofry, koniecznie wypróbujcie sprawdzony przepis Pani Edyty.

Więcej

Brownie z owocami

Brownie to mocno czekoladowe ciasto, które można przyrządzić na tysiąc sposobów – z różnymi dodatkami. My proponujemy przepis pani Natalii na brownie z malinami i borówkami. Zapewniamy, że jest to wyjątkowo udane połączenie czekolady i owoców :)

Więcej