Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Październik 2023
Spotkanie z cyklu "Podróże dalekie i bliskie"

TERMIN: 19 października 2023, godz. 18:00
MIEJSCE: Oliwski Ratusz Kultury, Opata Jacka Rybińskiego 25, Gdańsk
WSTĘP: wolny

Oliwski Dom Sąsiedzki i PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „ Podróże dalekie i bliskie”. Naszym gościem będzie Joanna Statuch Prezes PTTK KT Wybrzeże.
Spotkanie, połączone z prezentacją, będzie okazją do poznania miejsc nieoczywistych w Gdyni, Sopocie, Gdańsku i okolicach Trójmiasta. Udział w spotkaniu może być też inspiracją do uprawiania turystyki lokalnej i odkrywania turystycznych "perełek".
 


PTTK Klub Turystyczny Wybrzeże powstał z inicjatywy pasjonatów turystyki oraz krajoznawstwa. Z założenia Klub Wybrzeże uprawia i promuje turystykę lokalną.
Jego szefowa Joanna Statuch - przewodnik, instruktor krajoznawstwa, miłośniczka przyrody, kładzie duży nacisk na uważność podczas wycieczek i na delektowanie się kontaktem z przyrodą.
Podróże dalekie i bliskie.

Jest to cykl spotkań sąsiedzkich, oczywiście o podróżach. Fascynują nas dalekie kraje i sugestie jak poradzić sobie w wielkim świecie i skorzystać z jego uroków, ale także kusi nas najbliższa okolica - trójmiejskie lasy, kaszubskie jeziora oraz cały ciekawy nadmorski pas. Jeśli chcecie podzielić się z nami wspomnieniami, doświadczeniami, obrazami, a także jeśli chcecie posłuchać jak i gdzie podróżują inni zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniach.