Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Listopad 2022
Poetyckie spotkania "Anna Ciaszkiewicz i Jej Goście"

TERMIN: 22 listopada 2022, godz. 19:00
MIEJSCE: Cafe Strych, Plac Kaszubski 7B, Gdynia
WSTĘP: wolny

Poetyckie spotkania " Anna Ciaszkiewicz i Jej Goście " to wydarzenie kulturalne mające na celu popularyzację poezji w piosence, wierszu oraz w sztukach różnych i jej Twórców współczesnych, nieprofesjonalnych.

Głównym celem "Poetyckich spotkań" jest rozbudzanie i kształtowanie wrażliwości na słowo poetyckie, integracja środowiska skupionego wokół słowa, kreowanie mody na czytanie wierszy oraz promowanie twórców sztuki różnej, współczesnej, nieprofesjonalnej.

We wtorek 22 listopada 2022 roku o godzinie 19.00 w Cafe Strych " w Gdyni , spotkają się miłośnicy poezji , słowa z różnych środowisk i wielu pokoleń.
Wydarzenie, ma na celu promowanie sztuki słowa i autorów wierszy, piosenek oraz sztuki różnej , a także zainteresowanie mieszkańców miasta poezją.
Organizatorzy Anna Ciaszkiewicz etnograf, antropolog kultury - autorka i wykonawca piosenki poetyckiej oraz BAZUNA poprzez spotkania chcą integracji poetyckiej społeczności, budowy poczucia wartości wśród nieodkrytych twórców, artystów.
Promowanie ich dzieł i talentów w szerszym gronie słuchaczy .
Zapraszając Twórców na wieczory autorskie namawiają ich by nie pisali, nie tworzyli do szuflady, ale podzieli się swoją twórczością.
W trakcie spotkania uczestnicy recytują poezję, czytają swoje wiersze, rozmawiają o poezji, dzielą się doświadczeniami wynikającymi z procesu twórczego.
Organizatorzy starają się wzbogacać program spotkań; koncertami, warsztatami poetyckimi oraz wystawami sztuki współczesnej nieprofesjonalnej (malarstwo , rzeźba , wykłady tematyczne, itp. )

Organizatorem spotkania jest
Anna Ciaszkiewicz, BAZUNA, Marek Skowronek, Janina Woszczyńska oraz Cafe Strych Pl.Kaszubski 7b w Gdyni