Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Seniorzy na szlaku

15 kwietnia 2018 r. gdyńscy seniorzy wzięli udział w długo oczekiwanej wędrówce SZLAKIEM TRÓJMIEJSKIM, który jest najpopularniejszym i najbardziej atrakcyjnym szlakiem regionu gdańskiego.

Więcej

W leśnym ogrodzie

Gdyńscy Seniorzy wybrali się z Klubem Turystycznym „Wybrzeże” do Leśnego Ogrodu Botanicznego w Marszewie, aby spędzić tam fajny czas w ramach ostatniej w tym roku Ogrodowej Niedzieli.
 

Więcej

Wędrowanie po Kaszubach

Tzw. oczko, czyli 21 - tyle właśnie osób, a wśród nich gdyńscy Seniorzy, wybrało się na wspólne wędrowanie i zwiedzanie do Gołubia Kaszubskiego. Wszyscy zabrali ze sobą dobre humory, co było już słychać...

Więcej

Aktywnie i urokliwie

We współpracy z PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Klub Turystyczny „Wybrzeże” zorganizował całodniową wycieczkę do Elbląga. Wzięło w niej udział 41 osób, w tym spora grupa gdyńskich Seniorów.

Więcej

Tajemnice Orłowa

Gdyńscy Seniorzy wybrali się z Panią Joanną Statuch na spacer po malowniczym Orłowie w ramach festiwalu Open House Gdynia. Zieleń i beton - pod tym hasłem odbyła się trzecia edycja festiwalu architektury i designu...

Więcej

W Lasach Mirachowskich

Wykłady z dendrologii na Gdyńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, prowadzone przez panią Annę Panasewicz cieszą się sporym zainteresowaniem. Również dlatego, że można od czasu do czasu zweryfikować wiedzę w praktyce.

Więcej

Rajd Krajoznawczy do Marszewa

Wprawdzie najpiękniej w Leśnym Ogrodzie Botanicznym w Marszewie jest wiosną, latem i jesienią, ale my postanowiliśmy wybrać się tam także zimą. Naszą wędrówkę rozpoczęliśmy na Pustkach Cisowskich...
 

Więcej

Wspomnienia z wakacji po kaszubsku

Zawsze chętnie wybieramy się z panią Basią - animatorką Miejskiego Klubu Seniora Orłowo na wycieczki, spokojni o kwestie organizacyjne, które ogarnia z niezwykłym profesjonalizmem. Uczestnicy mogą spokojnie poświęcić się pochłanianiu widoków i ciekawych historii.

Więcej

Jak Guliwer w kraju Liliputów

Jak Guliwer w kraju Liliputów – takie wrażenia były udziałem seniorów z witomińskiego Miejskiego Klubu Seniora, którzy wybrali się na wycieczkę po Kaszubskim Parku Krajobrazowym.

Więcej

Ogród Keukenhof

Keukenhof, to ogromny ogród kwiatowy znajdujący się w Holandii
w miejscowości Lisse między Amsterdamem a Hagą. Zwiedził go pan Feliks i opowiedział nam o tym, z czego ogród słynie i co warto w nim zobaczyć.

Więcej