Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Niech miasto rozkwitnie! Konkurs "Gdynia w kwiatach 2021"

Kochasz otaczać się kwiatami? Tworzysz aranżacje na własnym balkonie albo w ogrodzie? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś się do kolejnej edycji „Gdyni w kwiatach 2021” i pokaż efekty swojej pracy. Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia.
 


Wydział Ogrodnika Miasta zachęca do dbania o wizerunek indywidualnej oraz wspólnej przestrzeni, która jest częścią naszego miasta. XXVII edycja konkursu "Gdynia w kwiatach 2021", która rok rocznie zaprasza właścicieli, wspólnoty, firmy oraz instytucje do harmonijnego kreowania otaczającej przestrzeni, jest doskonałą zachętą do rozpoczęcia tej formy rekreacji oraz sposobnością do uatrakcyjnienia najbliższego otoczenia. Miasto jest specyficznym układem, na który składa się nasza wspólna praca. Dzięki niej staramy się poprawiać komfort naszego życia i spędzać czas na wolnym powietrzu.

Dlatego wszyscy, niezależnie od wieku, pragnący podzielić się efektem swoich wysiłków, pomysłami oraz zaangażowaniem, mogą wziąć udział w konkursie "Gdynia w kwiatach 2021".

Swoje aranżacje ze względu na miejsce, w którym się znajdują, można zgłosić w czterech kategoriach: Zewnętrzne części budynków jednorodzinnych; Zewnętrzne przyziemne części budynków wielorodzinnych (np. parterowe ogródki przydomowe, patio, dziedzińce, drogi dojazdowe itp.); Nadziemne części budynków wielorodzinnych (np. balkony, dachy, okna, loggia itp.); Zewnętrzne części budynków użytku publicznego.

Ważne, by były one widoczne dla przechodniów, nieprzysłonięte płotem i innymi elementami architektury. Dodatkowym, nowym atutem branym pod uwagę w tym roku jest próba nawiązania do dzikiego ogrodu, mającego na celu pokazanie piękna roślin w wybranych układach.
 

Ogród. // zdjęcie archiwalne

Zdjęcie archiwalne

Jak zgłosić się do konkursu?

Zgłoszenia przyjmowane są na kuponach wydrukowanych w "Ratuszu" lub poprzez przesłanie pocztą elektroniczną formularza z danymi oraz zdjęciami o rozdzielczości maksimum 2480x3508 pikseli, dostępny na oficjalnej stronie internetowej: www.gdynia.pl. Każdy zgłaszany do konkursu obiekt musi być sfotografowany przez właściciela. Fotografie powinny być kolorowe, wydrukowane na papierze wielkości maksymalnie A4 (210x297 mm) w ilości do 4. sztuk.


Kupony wraz ze zdjęciami można składać w siedzibie Wydziału Ogrodnika Miasta lub w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta na al. Marszałka Piłsudskiego 52/54 lub wysłać pocztą na adres: Wydział Ogrodnika Miasta, al. Zwycięstwa 291 A, 81-525 Gdynia lub wysłać e-mailem na adres gdyniawkwiatach@gdynia.pl lub p.smolinska@gdynia.pl.

Termin składania kuponów oraz zgłoszeń drogą elektroniczną upływa z dniem
27 sierpnia 2021 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wrześniu. Jeżeli sytuacja pozwoli to odbędzie się to na wydarzeniu ‘Dary Ziemi’. Program będzie dostępny na stronie www.daryziemi.com.


Do pobrania:

Regulamin konkursu.odt   
Kupon.odt


www.gdynia.pl
19.05.2021 r.

 

Wróć