Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Zapraszamy do lektury

Do popołudniowej kawy składamy w wasze ręce najnowszy numer „Ratusza” online, a w nim o tym, do kogo powędrowały podróżnicze nagrody, dlaczego warto #wGdyni gromadzić deszczówkę i kogo spotkamy na ulicy Brydżowej :)

Więcej

Zapraszamy na wirtualny.cas.gdynia.pl

Kochani. Przypominamy, że od dziś ruszają zajęcia na wirtualnym CAS. Wystarczy wejść na stronę wirtualnycas.gdynia.pl. Materiały są dostępne dla każdego Seniora - bez logowania, bez rejestracji i za darmo. ZAPRASZAMY!

Więcej

Do południowej kawy najnowszy 'Ratusz' online

A w nim o otwarciu II etapu Parku Centralnego dla aktywnych i o zmianach w Orłowie, które pozwolą poczuć wakacyjny klimat na dłużej. Znamy też zwycięzców konkursu o Gdyńską Nagrodę Dramaturgiczną oraz laureatów Festiwalu NNW.

Więcej

Ratusz online czytaj już dziś

Gdynia Eco-Miastem, paczkomat i sprawy urzędowe, kolejny odcinek z cyklu Gdyńskich Konserwacji - Ratusz w wersji online dostępny już dziś. Ponadto w numerze kulturalna strona miasta - jesień z Beethovenem, wystawy w Muzeum...

Więcej

Zaproszenie do udziału w badaniu

Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją 2035 prowadzi badania dotyczące sytuacji zdrowotnej, społecznej, psychicznej seniorów w czasie zamknięcia spowodowanego epidemią, z którą ciągle się mierzymy.

Więcej

Już dziś czytaj online

Ratusz online, tradycyjnie w czwartek porcja informacji o Gdyni i o tym co dzieje się w naszym mieście. A jest tego sporo: największy festiwal filmów dokumentalnych w Polsce - Millennium Docs Against Gravity, Twórczo...

Więcej

Kolosy 2020

Prezydent Miasta Gdyni podjął trudną decyzję. 22. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów odbędą się wyjątkowo bez udziału publiczności, 3 października 2020 roku. Tym razem to najważniejsze w świecie...

Więcej

Ratusz online

Kochani. Jutro dostępna będzie wersja drukowana, ale już dziś zachęcamy do przeczytania Ratusza w wersji online. W bieżącym numerze m.in. o gdyńskich uroczystościach Sierpnia '80, laureatach Nagrody Literackiej Gdynia. 

Więcej