Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Nie lada olimpiada. Gdyński Dzień Dziecka

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Jak co roku gdyńskie instytucje przygotowały wiele atrakcji. Gdynia zaprasza na festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Nie lada olimpiada”. 

Więcej

Gdynia Rhythmic Stars & Baltic Junior Cup

Gdynia Rhythmic Stars & Baltic Junior Cup to międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej, w którym biorą udział zawodniczki z 20 państw. Turniej odbywa się w dniach 2-5 maja 2024 roku. Oprócz rywalizacji w turnieju przygotowane zostały...

Więcej

Ferie 2024 w Gdyni. Nie ma miejsca na nudę

Tradycyjnie podczas ferii zimowych gdyńskie instytucje kultury, ośrodki edukacyjne i sportowe przygotowały dla uczniów szeroki wachlarz aktywności. Wśród nich znajdziemy m.in. warsztaty plastyczne, teatralne, filmowe, naukowe i zajęcia sportowe. 

Więcej

W świecie podwodnych eksperymentów 6+

Rozpoczynamy zanurzenie! Czas eksplorować podmorskie głębiny! Zamieszkują tu wyjątkowe, zagadkowe postacie, które być może napotkamy na swojej drodze. Niektórzy mieszkańcy nieznanych wód mogą potrzebować naszej pomocy!

Więcej

Mikołajki po gdyńsku

Ciepłe kakao, wspólne śpiewanie świątecznych piosenek, mikołajkowe przedstawienie i wreszcie on – gorąco wyczekiwany przez wszystkich milusińskich gość. 6 grudnia o godz. 17.30 do Gdyni zawita mikołaj. Mikołajkowe atrakcje przygotowały także...

Więcej

Tydzień Rekina w Akwarium Gdyńskim

To już piętnasta edycja ikonicznego wydarzenia w Akwarium Gdyńskim! Podczas tegorocznego „Tygodnia Rekina”, skupimy się na pokazaniu różnorodności rekinów i ich cechach przystosowawczych. To dzięki nim ryby te przetrwały...

Więcej

Pan Disney zaprasza

Kolorowy, rozśpiewany i roztańczony, radosny koncert piosenek z filmów Walta Disneya! Utwory z takich bajek jak „Kraina Lodu”, „Pocahontas”, „Mała Syrenka” czy „Alladyn” wykonają artyści o zniewalających, musicalowych głosach.

Więcej

Mała Gdyńska Filharmonia

"Mała Gdyńska Filharmonia – poranki muzyczne dla dzieci" to projekt stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. 

Więcej