Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Szanowni Państwo, Drodzy Seniorzy,

       Witam Państwa na stronach nowo utworzonego serwisu internetowego dedykowanego gdyńskim seniorom.
       Gdynianie będący w kwiecie wieku stanowią coraz liczniejszą grupę mieszkańców naszego miasta. Z myślą o nich gdyński samorząd od wielu lat realizuje i finansuje liczne koordynowane przez Centrum Aktywności Seniora przedsięwzięcia, które – jak ufam – są znakomitą odpowiedzią na potrzeby seniorów. Bardzo duże zainteresowanie wspomnianymi programami i żywy odbiór, jakim cieszy się skierowana do Państwa oferta naszego miasta, motywują do dalszego działania i inspirują do podejmowania nowych twórczych inicjatyw.
       Oddany właśnie do Państwa dyspozycji serwis www.seniorplus.gdynia.pl będzie służył jeszcze lepszej prezentacji tego, co Gdynia ma do zaproponowania, będzie w nim także miejsce na Państwa aktywność i kreatywność, na którą oczekuję i do której – jestem tego pewien – nie trzeba Państwa zachęcać.
       Wyrażam nadzieję, że nowy serwis będzie ulubioną płaszczyzną pozyskiwania informacji oraz znakomitą wizytówką Państwa aktywności, a zawarte w nim treści posłużą aktywizacji osób, które jeszcze nie zdecydowały się skorzystać z różnorodnej gdyńskiej oferty.


Z wyrazami szacunku

Prezydent Gdyni
Wojciech Szczurek

 

Wróć