Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Zaproszenie do udziału w badaniu

Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją 2035 prowadzi badania dotyczące sytuacji zdrowotnej, społecznej, psychicznej seniorów w czasie zamknięcia spowodowanego epidemią, z którą ciągle się mierzymy. Dla wszystkich jest to sytuacja niecodzienna, która sprawia, że ciągle uczymy się nowych umiejętności, zachowań, nowych zjawisk.

Chcielibyśmy poznać Państwa odczucia w tym zakresie, dlatego zapraszamy do naszego badania i prosimy o pomoc. Naszym celem jest nie tylko zebranie danych, ale również wyciągnięcie z nich wniosków na przyszłość, co doprowadzi do stworzenia oferty dla Państwa, która pozwoli rozwiązać problemy, z którymi wszyscy musieliśmy się zmierzyć w okresie nagłego zamknięcia.


Planujemy przeprowadzić badanie na kilku tysiącach respondentów, zatem będziemy również bardzo wdzięczni, jeśli przekażecie Państwo ankietę krewnym, znajomym.... Jedyny limit to wiek: 55+.


Badanie jest podzielone na 3 ankiety, do których linki znajdziecie Państwo poniżej. Nie trzeba wypełniać od razu wszystkich trzech ankiet – wiemy, że to dużo pytań. Jednak będziemy wdzięczni, jeśli zgodzicie się Państwo wypełnić wszystkie (rozkładając odpowiadanie na pytania w czasie), co będzie miało dla nas szczególną wartość.

 

Linki do kwestionariuszy:
 

część A >>>
część B >>>

część C >>>

 

Biuro Prorektora ds. Rozwoju Nauki i Współpracy Międzynarodowej
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź


fot.pixabay.com

 

Wróć