Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Zadaj pytanie ekspertowi!

Rusza pierwszy etap konsultacji społecznych „Gdyński Dialog o Klimacie”. Od 27 listopada do 6 grudnia każdy mieszkaniec i mieszkanka Gdyni może przesłać pytania („Pytanie do eksperta”), które go/ją nurtują z zakresu zmian klimatu i działań, jakie można podjąć, aby je załagodzić.


Pytanie można przesłać za pomocą formularza on-line dostępnego pod adresem - http://www.badanialis/pytanie_do_eksperta
 


Wszystkie pytania zostaną zebrane i opracowane, a następnie przekazane ekspertom, którzy udzielą na nie odpowiedzi. Będą one uzupełnieniem badania prowadzonego przez UrbanLab Gdynia dotyczącego  postaw mieszkańców i mieszkanek wobec adaptacji do zmian klimatu, w ramach zadania „Adaptacja Koncepcji UrbanLab w Gdyni”. Wnioski z analizy zebranych pytań i badań pomogą lepiej przygotować rekomendacje wypracowywane  podczas konsultacji i przygotować działania prowadzone przez Miasto.

Pytanie do eksperta” to  element pierwszego etapu konsultacji „Gdyński Dialog o Klimacie”, ogłoszonych przez Prezydenta Miasta Gdyni. Celem Dialogu  jest wypracowanie rozwiązań i rekomendacji w obszarze adaptacji do zmian klimatu w Gdyni, a także włączenie mieszkańców w działania przeciwdziałające kryzysowi klimatycznemu. Więcej informacji: www.gdynia.pl/oklimacie.


W razie wątpliwości lub pytań można kontaktować się z Laboratorium Innowacji Społecznych, odpowiadającym za realizację Dialogu, poprzez mail konsultacje@lis.gdynia.pl i pod numerem telefonu 058 727 39 08.


01.12.2020 r.
www.gdynia.pl

 

Wróć