Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Bajkopisarze poszukiwani!

Stowarzyszenie MANKO - Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom - Ogólnopolska Karta Seniora ogłasza konkurs i poszukuje Seniorów - bajkopisarzy! Zgłoszenia można przesyłać do 7 kwietnia.
 

fot. glosseniora.pl

Jednym z prowadzonych przez nas działań jest wydawanie bajek - "Bajeczki dla moich wnuków i dla Waszych także". Do tej pory ukazały się 4 wydania bajek w dwóch wersjach językowych – polskiej i ukraińskiej.

Tematyka bajek nawiązywała do wartości, kształtowania wrażliwości i wyobraźni dzieci. Przekazujemy je do szkół, przedszkoli, domów samotnych matek i ukraińskich rodzin. Otrzymują je także Seniorzy, którzy są zachęcani do wspólnego spędzania czasu z wnukami poprzez czytanie naszych bajek.

Obecnie planujemy wydanie dwóch kolejnych tomów bajek pod nową nazwą "Bajeczki dla dzieci z morałem".

Dotychczas powstałe wydania bajek można przeczytać w wersji online na naszej stronie internetowej: https://glosseniora.pl/polsko-ukrainskie-bajki-dla-dzieci/


Serdecznie zapraszamy do przesyłania bajek na adres mailowy: gps@manko.pl lub kartaseniora@manko.pl.

Jedna bajka nie powinna liczyć więcej niż 2000 znaków ze spacjami.  W ramach konkursu wyłonimy ponad 30 laureatów, którym wręczymy nagrody podczas uroczystej gali w czerwcu zorganizowanej w Krakowie w Kinie Kijów.

Zwycięskie bajki zostaną opublikowane w 5 lub 6 wydaniu "Bajeczek dla dzieci z morałem".

Zachęcamy do przesyłania bajek i wspólnego stworzenia 5 i 6 tomu "Bajeczek dla dzieci z morałem"!

Regulamin konkursu tutaj>>>


glosseniora.pl
24.03.2023 r.

 

Wróć