Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Wycieczka do Wdzydz Kiszewskich dla...

Informujemy, że wycieczka do Wdzydz Kiszewskich odbędzie się 1 października (czwartek). Poniżej podajemy szczegółowy plan wyjazdu. Prosimy też o zapoznanie się z komunikatem dotyczącym wycieczek w związku z pandemią COVID-19.

Więcej

Urodziny portu i Światowy Dzień Morza

W tym roku Port Gdynia obchodzi swoje 98. urodziny. Stało się już tradycją, że z tej okazji przygotowuje dla lokalnej społeczności jakąś niespodziankę. Tym razem są to dwa nowe stanowiska w Centrum Nauki EXPERYMENT...

Więcej

Ratusz online czytaj już dziś

Gdynia Eco-Miastem, paczkomat i sprawy urzędowe, kolejny odcinek z cyklu Gdyńskich Konserwacji - Ratusz w wersji online dostępny już dziś. Ponadto w numerze kulturalna strona miasta - jesień z Beethovenem, wystawy w Muzeum...

Więcej

Park z widokiem na morze

Zieleń, ławki, miejsca do piknikowania i specjalnie przygotowane punkty widokowe na krajobraz obejmujący orłowskie molo, plażę i morze. Już wkrótce park Wzgórze Mewy, przy ujściu rzeki Kaczej, zupełnie się zmieni. 

Więcej

Przystań Śmidowicza 49 już działa!

Przystań Śmidowicza 49 oficjalnie zainaugurowała działalność. Nowoczesna, przestronna i w pełni dostępna placówka jest kolejną w sieci rozwijanej w Gdyni. Jednak jako pierwsza łączy tak wiele funkcji, z których korzystać mogą mieszkańcy.

Więcej

Zaproszenie do udziału w badaniu

Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją 2035 prowadzi badania dotyczące sytuacji zdrowotnej, społecznej, psychicznej seniorów w czasie zamknięcia spowodowanego epidemią, z którą ciągle się mierzymy. 

Więcej

Najpiękniejsze roślinne aranżacje docenione

Za nami 26. odsłona konkursu miejskiego „Gdynia w kwiatach”. Od ponad ćwierć wieku stają w szranki pasjonaci ogrodnictwa, którzy swoimi kwietnymi aranżacjami nie tylko upiększają miasto, ale też zachęcają innych do działania.

Więcej

Na spacerze po oksywskiej plaży

Seniorzy z Klubów Śródmieście i Północ wybrali się na spacer po oksywskiej plaży, a raczej niedawno powstałym szerokim bulwarze prowadzącym aż do siedziby Formozy. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Cmentarz Marynarki Wojennej...

Więcej