Rozmiar czcionki: Ab Ab Ab

Dzień Babci i Dziadka

Niech słowa wiersza, napisanego przez Panią Elżbietę Wróbel staną się Kochani Waszym udziałem. Niech miłość i pokój serca towarzyszy Wam każdego dnia, a zdrowie służy przez długie lata. Życzymy, aby w Waszym życiu było zawsze...

Więcej

Śmiech to zdrowie

Seniorki z Miejskiego Klubu Seniora Chylonia wybrały się do kina studyjnego na film pt. "Mayday". Jak powszechnie wiadomo - śmiech to zdrowie - dlatego komedię gorąco polecamy!

Więcej

Wędrówka Krajoznawcza do Marszewa

PTTK Klub Turystyczny "Wybrzeże" zaprasza w niedzielę, 26 stycznia 2020 r. na Wędrówkę Krajoznawczą do Leśnego Ogrodu Botanicznego Marszewo. Na początek czeka nas około 6-kilometrowa wędrówka piękną trasą...

Więcej

Ziołolecznictwo - zapraszamy na film

Gdyńscy seniorzy - słuchacze Gdyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku raz w tygodniu spotykają się z fitoterapeutą - Panem Michałem Konkel, aby wysłuchać bardzo interesującego wykładu na temat ziołolecznictwa. 

Więcej

Zapisy na zajęcia w drugim semestrze 2019/2020

Drodzy Seniorzy, podajemy terminy zapisów na zajęcia aqua aerobik, fitness, zajęcia w ramach Gdyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz na warsztaty CAS. Informujemy, że od drugiego semestru 2020 r.  zmienia się cennik zajęć.

Więcej

Nagroda dla podróżników seniorów

Wzorem towarzyszącej Kolosom Nagrody im. Andrzeja Zawady prezydent Gdyni wspiera nagrodą w wysokości 15 tys. zł również podróżników – seniorów. O Nagrodę Wiecznie Młodzi na realizację podróżniczych marzeń...

Więcej

Orkiestrowe granie w CAS

Kolorowo, radośnie i różnorodnie – tak wyglądała niedziela w Gdyni podczas trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Centrum Aktywności Seniora wspólnie zebraliśmy rekordową dla nas sumę: 2443,97 zł. 

Więcej

Jak zostać królem?

W Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej w Gdyni obchodzono L’Epiphanie czyli święto Trzech Króli, połączone z degustacją galette des Rois. Galette to tradycyjne ciasto francuskie, w którym ukryta jest figurka...

Więcej

WOŚP w Centrum Aktywności Seniora

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak co roku zagra również w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni. Zapraszamy z rodzinami, przyjaciółmi, znajomymi do naszej kawiarenki już w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 r.

Więcej

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Gdyni

Gdynianie hucznie celebrowali jedno z najstarszych chrześcijańskich świąt. 6 stycznia tradycyjnie odbył się Orszak Trzech Króli. Licznie zebrani mieszkańcy z radością przywitali Mędrców ze Wschodu i razem z nimi ruszyli w paradzie ulicami miasta. 

Więcej